0 élő mérkőzés
Főoldal/Másodosztály
LaLiga Hypermotion · 2026–27

Tabella

A spanyol másodosztály — magyar nyelvű forrás. Az adatok a Wikipedia "2026–27 Segunda División" oldaláról frissülnek napi szinten.

#CsapatMGYDVLGKGGKP
1Castellón11821224+1826
2Almería11812229+1325
3Eibar117132013+722
4Girona116322210+1221
5Granada116231814+420
6Mallorca11542136+719
7Sporting Gijón116141113+219
8Oviedo115331512+318
9Burgos105231310+317
10Sabadell11452119+217
11Córdoba115061720+315
12Eldense114251315+214
13Tenerife113531315+214
14Las Palmas114251419+514
15Valladolid113351616012
16Celta Fortuna113351621+512
17Leganés11335716+912
18Cádiz112451414010
19Andorra103161317+410
20Real Sociedad B112271422+88
21Ceuta111281025+155
22Albacete11119822+144
Közvetlen feljutás La Ligába (1–2.)
Feljutási rájátszás (3–6.)
Kiesőzóna (19–22.)

Forrás: en.wikipedia.org